III miejsce na MMP U18 w Tychach

Po niespełna roku od historycznego sukcesu jakim było zdobycie Młodzieżowego Mistrzostwa Polski w Futsalu Kobiet w kategorii U18 w 2017r., na początku obecnego roku, udało nam się zdobyć kolejny medal na tychże Mistrzostwach. Odmłodzony skład wspierany doświadczonymi koleżankami sięgnął tym razem po brąz, ponadto Kasia Włodarczyk zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki całych mistrzostw.

Przez fazę grupową zespół przeszedł jak burza, nie tracąc żadnej bramki, zdobył 4. Najbardziej emocjonującym meczem było spotkanie ćwierćfinałowe z Bielawianką Bielawa, które Akademiczki po zaciętym boju wygrały 3:2. Tak jak w ubiegłym roku, nadchodzący mistrz pokonał ustęującego w spotkaniu półfniałowym (KU AZS UW pokonał Rekord Bielsko Biała), tak i tym razem, nasza drużyna musiała uznać wyższość Wandy Kraków (2:0), która później, w finale zdobyła złoto. Warszawianki w małym finale (meczu o trzecie miejsce), pokonały Pogoń Tczew i po końcowym gwizdku mogły po raz kolejny cieszyć się ze zdobytych medali.