Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
Clearex Chorzów
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
KS Constract Lubawa
BSF ABJ Bochnia
- : -
Legia Futsal Warszawa
AZS UŚ Katowice
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Widzew Łódź
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
Piast Gliwice
- : -
Red Devils FC Chojnice
FC Reiter Toruń
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Constract Lubawa
- : -
BSF ABJ Bochnia
Rekord Bielsko-Biała
- : -
AZS UW Darkomp Wilanów
Red Devils FC Chojnice
- : -
AZS UŚ Katowice
Clearex Chorzów
- : -
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
Piast Gliwice
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
Widzew Łódź
Legia Futsal Warszawa
- : -
FC Reiter Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
Red Devils FC Chojnice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
Clearex Chorzów
BSF ABJ Bochnia
- : -
Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Widzew Łódź
- : -
Legia Futsal Warszawa
Piast Gliwice
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
FC Reiter Toruń
- : -
KS Constract Lubawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
FC Reiter Toruń
KS Constract Lubawa
- : -
Widzew Łódź
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
BSF ABJ Bochnia
Red Devils FC Chojnice
- : -
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
Clearex Chorzów
- : -
Rekord Bielsko-Biała
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
AZS UW Darkomp Wilanów
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
AZS UŚ Katowice
Legia Futsal Warszawa
- : -
Piast Gliwice
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
BSF ABJ Bochnia
- : -
Clearex Chorzów
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Red Devils FC Chojnice
AZS UŚ Katowice
- : -
Legia Futsal Warszawa
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
Widzew Łódź
- : -
Red Dragons Pniewy
Piast Gliwice
- : -
KS Constract Lubawa
FC Reiter Toruń
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
Piast Gliwice
KS Constract Lubawa
- : -
AZS UŚ Katowice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
Widzew Łódź
BSF ABJ Bochnia
- : -
FC Reiter Toruń
Clearex Chorzów
- : -
Red Devils FC Chojnice
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
Legia Futsal Warszawa
- : -
AZS UW Darkomp Wilanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
KS Constract Lubawa
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
AZS UŚ Katowice
- : -
Red Dragons Pniewy
Red Devils FC Chojnice
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
- : -
Legia Futsal Warszawa
Widzew Łódź
- : -
BSF ABJ Bochnia
Piast Gliwice
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC Reiter Toruń
- : -
Clearex Chorzów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
AZS UW Darkomp Wilanów
KS Constract Lubawa
- : -
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
AZS UŚ Katowice
BSF ABJ Bochnia
- : -
Piast Gliwice
Clearex Chorzów
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
Red Devils FC Chojnice
Legia Futsal Warszawa
- : -
Rekord Bielsko-Biała
FC Reiter Toruń
- : -
Widzew Łódź
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Rekord Bielsko-Biała
- : -
KS Constract Lubawa
AZS UŚ Katowice
- : -
BSF ABJ Bochnia
Red Devils FC Chojnice
- : -
Legia Futsal Warszawa
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
- : -
Red Dragons Pniewy
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Widzew Łódź
- : -
Clearex Chorzów
Piast Gliwice
- : -
FC Reiter Toruń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
Rekord Bielsko-Biała
KS Constract Lubawa
- : -
Red Devils FC Chojnice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
BSF ABJ Bochnia
- : -
AZS UW Darkomp Wilanów
Clearex Chorzów
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Widzew Łódź
- : -
Piast Gliwice
Legia Futsal Warszawa
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
FC Reiter Toruń
- : -
AZS UŚ Katowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
FC Reiter Toruń
Rekord Bielsko-Biała
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UŚ Katowice
- : -
Widzew Łódź
Red Devils FC Chojnice
- : -
Red Dragons Pniewy
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
- : -
BSF ABJ Bochnia
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
KS Constract Lubawa
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
Legia Futsal Warszawa
Piast Gliwice
- : -
Clearex Chorzów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
KS Constract Lubawa
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
Red Devils FC Chojnice
BSF ABJ Bochnia
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Clearex Chorzów
- : -
Legia Futsal Warszawa
Widzew Łódź
- : -
AZS UW Darkomp Wilanów
Piast Gliwice
- : -
AZS UŚ Katowice
FC Reiter Toruń
- : -
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
Piast Gliwice
Rekord Bielsko-Biała
- : -
FC Reiter Toruń
AZS UŚ Katowice
- : -
Clearex Chorzów
Red Devils FC Chojnice
- : -
BSF ABJ Bochnia
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
- : -
Widzew Łódź
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
Red Dragons Pniewy
Legia Futsal Warszawa
- : -
KS Constract Lubawa
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Red Dragons Pniewy
- : -
Legia Futsal Warszawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok
- : -
Dreman Futsal Opole Komprachcice
BSF ABJ Bochnia
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
AZS UŚ Katowice
- : -
AZS UW Darkomp Wilanów
Clearex Chorzów
- : -
KS Constract Lubawa
Widzew Łódź
- : -
Rekord Bielsko-Biała
Piast Gliwice
- : -
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
FC Reiter Toruń
- : -
Red Devils FC Chojnice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
Clearex Chorzów
KS Constract Lubawa
- : -
Red Dragons Pniewy
Rekord Bielsko-Biała
- : -
Piast Gliwice
Red Devils FC Chojnice
- : -
Widzew Łódź
Gredar Fit-Morning Futsal Team Brzeg
- : -
AZS UŚ Katowice
GI Malepszy Futsal Leszno
- : -
FC Reiter Toruń
Dreman Futsal Opole Komprachcice
- : -
BSF ABJ Bochnia
Legia Futsal Warszawa
- : -
MOKS Słoneczny Stok Białystok
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości