Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Ząbkovia Ząbki
2:4
POGOŃ TCZEW
UKS 3 Staszkówka Jelna.
5:4
HydroTruck Radom
Polonia Środa Wielkopolska
7:2
Rolnik Biedrzychowice
SWD Wodzisław Śląski
5:3
UKS II SMS Łódź
ROW 1964 Rybnik
4:5
KKP Stomilanki Olsztyn
Skra Częstochowa
0:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
3:2
ROW 1964 Rybnik
Resovia Rzeszów
1:2
UKS Ząbkovia Ząbki
HydroTruck Radom
3:2
SWD Wodzisław Śląski
Polonia Środa Wielkopolska
3:2
Skra Częstochowa
POGOŃ TCZEW
3:3
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Rolnik Biedrzychowice
2:7
KKP Stomilanki Olsztyn
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
3:2
POGOŃ TCZEW
ROW 1964 Rybnik
4:4
HydroTruck Radom
Skra Częstochowa
3:0
Rolnik Biedrzychowice
UKS Ząbkovia Ząbki
0:3
Polonia Środa Wielkopolska
KKP Stomilanki Olsztyn
0:3
UKS II SMS Łódź
UKS 3 Staszkówka Jelna.
1:2
Resovia Rzeszów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
HydroTruck Radom
2:0
KKP Stomilanki Olsztyn
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Rolnik Biedrzychowice
0:4
UKS II SMS Łódź
POGOŃ TCZEW
5:4
ROW 1964 Rybnik
Resovia Rzeszów
1:2
SWD Wodzisław Śląski
Skra Częstochowa
4:2
UKS Ząbkovia Ząbki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
UKS 3 Staszkówka Jelna.
3:1
Skra Częstochowa
ROW 1964 Rybnik
1:2
Resovia Rzeszów
UKS II SMS Łódź
1:5
HydroTruck Radom
KKP Stomilanki Olsztyn
4:2
POGOŃ TCZEW
UKS Ząbkovia Ząbki
4:1
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
POGOŃ TCZEW
5:0
UKS II SMS Łódź
UKS Ząbkovia Ząbki
0:1
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Rolnik Biedrzychowice
1:6
HydroTruck Radom
Polonia Środa Wielkopolska
4:1
ROW 1964 Rybnik
Resovia Rzeszów
3:1
KKP Stomilanki Olsztyn
Skra Częstochowa
2:1
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Stomilanki Olsztyn
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
ROW 1964 Rybnik
1:2
Skra Częstochowa
UKS II SMS Łódź
2:1
Resovia Rzeszów
HydroTruck Radom
3:1
POGOŃ TCZEW
SWD Wodzisław Śląski
2:0
UKS Ząbkovia Ząbki
UKS 3 Staszkówka Jelna.
4:1
Rolnik Biedrzychowice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
UKS II SMS Łódź
Rolnik Biedrzychowice
2:10
POGOŃ TCZEW
Resovia Rzeszów
3:1
HydroTruck Radom
Skra Częstochowa
1:3
KKP Stomilanki Olsztyn
UKS Ząbkovia Ząbki
1:2
ROW 1964 Rybnik
UKS 3 Staszkówka Jelna.
2:3
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SWD Wodzisław Śląski
3:1
Rolnik Biedrzychowice
UKS II SMS Łódź
1:2
Skra Częstochowa
POGOŃ TCZEW
2:1
Resovia Rzeszów
HydroTruck Radom
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
KKP Stomilanki Olsztyn
4:0
UKS Ząbkovia Ząbki
ROW 1964 Rybnik
2:6
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
POGOŃ TCZEW
UKS 3 Staszkówka Jelna.
1:3
KKP Stomilanki Olsztyn
Rolnik Biedrzychowice
1:6
Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa
1:2
HydroTruck Radom
UKS Ząbkovia Ząbki
2:2
UKS II SMS Łódź
SWD Wodzisław Śląski
3:0
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Resovia Rzeszów
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
POGOŃ TCZEW
1:0
Skra Częstochowa
HydroTruck Radom
2:1
UKS Ząbkovia Ząbki
ROW 1964 Rybnik
6:0
Rolnik Biedrzychowice
UKS II SMS Łódź
3:3
UKS 3 Staszkówka Jelna.
KKP Stomilanki Olsztyn
1:3
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
1:2
Polonia Środa Wielkopolska
UKS II SMS Łódź
0:3
SWD Wodzisław Śląski
KKP Stomilanki Olsztyn
6:0
ROW 1964 Rybnik
POGOŃ TCZEW
10:1
UKS Ząbkovia Ząbki
Resovia Rzeszów
6:0
Skra Częstochowa
HydroTruck Radom
4:0
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS 3 Staszkówka Jelna.
3:6
POGOŃ TCZEW
ROW 1964 Rybnik
0:0
UKS II SMS Łódź
SWD Wodzisław Śląski
3:3
HydroTruck Radom
KKP Stomilanki Olsztyn
10:0
Rolnik Biedrzychowice
UKS Ząbkovia Ząbki
1:2
Resovia Rzeszów
Skra Częstochowa
0:0
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
0:2
KKP Stomilanki Olsztyn
Rolnik Biedrzychowice
0:5
Skra Częstochowa
HydroTruck Radom
5:0
ROW 1964 Rybnik
Polonia Środa Wielkopolska
6:1
UKS Ząbkovia Ząbki
Resovia Rzeszów
5:0
UKS 3 Staszkówka Jelna.
POGOŃ TCZEW
4:2
SWD Wodzisław Śląski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KKP Stomilanki Olsztyn
2:0
HydroTruck Radom
UKS II SMS Łódź
13:0
Rolnik Biedrzychowice
ROW 1964 Rybnik
1:0
POGOŃ TCZEW
UKS 3 Staszkówka Jelna.
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
UKS Ząbkovia Ząbki
2:1
Skra Częstochowa
SWD Wodzisław Śląski
3:1
Resovia Rzeszów
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
POGOŃ TCZEW
4:0
KKP Stomilanki Olsztyn
Rolnik Biedrzychowice
4:6
UKS Ząbkovia Ząbki
Polonia Środa Wielkopolska
2:0
SWD Wodzisław Śląski
Skra Częstochowa
1:2
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Resovia Rzeszów
2:1
ROW 1964 Rybnik
HydroTruck Radom
4:1
UKS II SMS Łódź
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
0:4
POGOŃ TCZEW
HydroTruck Radom
5:2
Rolnik Biedrzychowice
ROW 1964 Rybnik
1:6
Polonia Środa Wielkopolska
KKP Stomilanki Olsztyn
2:1
Resovia Rzeszów
UKS 3 Staszkówka Jelna.
2:0
UKS Ząbkovia Ząbki
SWD Wodzisław Śląski
1:0
Skra Częstochowa
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
POGOŃ TCZEW
1:3
HydroTruck Radom
UKS Ząbkovia Ząbki
0:10
SWD Wodzisław Śląski
Polonia Środa Wielkopolska
1:3
KKP Stomilanki Olsztyn
Skra Częstochowa
2:1
ROW 1964 Rybnik
Rolnik Biedrzychowice
5:3
UKS 3 Staszkówka Jelna.
Resovia Rzeszów
4:0
UKS II SMS Łódź
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
SWD Wodzisław Śląski
1:1
UKS 3 Staszkówka Jelna.
POGOŃ TCZEW
4:1
Rolnik Biedrzychowice
HydroTruck Radom
1:0
Resovia Rzeszów
ROW 1964 Rybnik
3:4
UKS Ząbkovia Ząbki
KKP Stomilanki Olsztyn
1:1
Skra Częstochowa
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
3:1
SWD Wodzisław Śląski
UKS Ząbkovia Ząbki
0:5
KKP Stomilanki Olsztyn
Resovia Rzeszów
3:2
POGOŃ TCZEW
Polonia Środa Wielkopolska
0:2
HydroTruck Radom
Skra Częstochowa
2:1
UKS II SMS Łódź
UKS 3 Staszkówka Jelna.
2:4
ROW 1964 Rybnik
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II SMS Łódź
3:3
UKS Ząbkovia Ząbki
Resovia Rzeszów
1:0
Rolnik Biedrzychowice
POGOŃ TCZEW
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
ROW 1964 Rybnik
2:2
SWD Wodzisław Śląski
KKP Stomilanki Olsztyn
1:2
UKS 3 Staszkówka Jelna.
HydroTruck Radom
1:2
Skra Częstochowa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Rolnik Biedrzychowice
7:3
ROW 1964 Rybnik
UKS Ząbkovia Ząbki
2:4
HydroTruck Radom
UKS 3 Staszkówka Jelna.
1:2
UKS II SMS Łódź
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Resovia Rzeszów
SWD Wodzisław Śląski
2:2
KKP Stomilanki Olsztyn
Skra Częstochowa
1:6
POGOŃ TCZEW
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości