Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS 1923 MIRKÓW
Pauza
Przyszłość Włochy
0:0
UKS Tarczyn
KS II Raszyn
2:0
Sarmata Warszawa
AP Progres Warszawa
1:1
SEMP Ursynów
Perła Złotokłos
0:0
FC Lesznowola
MKS II Piaseczno
5:0
Jedność Żabieniec
KS City Wilanów
6:3
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Ursus II Warszawa
3:0
STF Champion Warszawa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
UKS Tarczyn
Sarmata Warszawa
0:6
Ursus II Warszawa
Jedność Żabieniec
1:1
KS II Raszyn
RKS 1923 MIRKÓW
2:2
KS City Wilanów
STF Champion Warszawa
2:0
AP Progres Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:8
MKS II Piaseczno
FC Lesznowola
0:3
Przyszłość Włochy
SEMP Ursynów
1:1
Perła Złotokłos
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS City Wilanów
Pauza
Przyszłość Włochy
3:1
SEMP Ursynów
UKS Tarczyn
1:0
FC Lesznowola
Perła Złotokłos
4:4
STF Champion Warszawa
Ursus II Warszawa
8:0
Jedność Żabieniec
MKS II Piaseczno
1:1
RKS 1923 MIRKÓW
KS II Raszyn
3:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
AP Progres Warszawa
5:1
Sarmata Warszawa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
FC Lesznowola
Ursus II Warszawa
1:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
RKS 1923 MIRKÓW
2:0
KS II Raszyn
Sarmata Warszawa
0:2
Perła Złotokłos
Jedność Żabieniec
6:3
AP Progres Warszawa
STF Champion Warszawa
1:3
Przyszłość Włochy
SEMP Ursynów
0:1
UKS Tarczyn
KS City Wilanów
2:1
MKS II Piaseczno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
Pauza
Przyszłość Włochy
2:1
Sarmata Warszawa
UKS Tarczyn
1:2
STF Champion Warszawa
KS II Raszyn
3:3
KS City Wilanów
Perła Złotokłos
3:0
Jedność Żabieniec
Ursus II Warszawa
2:0
RKS 1923 MIRKÓW
FC Lesznowola
2:0
SEMP Ursynów
AP Progres Warszawa
2:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
SEMP Ursynów
STF Champion Warszawa
2:4
FC Lesznowola
RKS 1923 MIRKÓW
4:0
AP Progres Warszawa
Sarmata Warszawa
1:2
UKS Tarczyn
Jedność Żabieniec
3:2
Przyszłość Włochy
MKS II Piaseczno
5:1
KS II Raszyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:8
Perła Złotokłos
KS City Wilanów
2:1
Ursus II Warszawa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Raszyn
Pauza
Ursus II Warszawa
4:0
MKS II Piaseczno
Przyszłość Włochy
6:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
UKS Tarczyn
0:4
Jedność Żabieniec
Perła Złotokłos
4:1
RKS 1923 MIRKÓW
STF Champion Warszawa
3:0
SEMP Ursynów
FC Lesznowola
2:1
Sarmata Warszawa
AP Progres Warszawa
1:1
KS City Wilanów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
STF Champion Warszawa
Sarmata Warszawa
2:1
SEMP Ursynów
RKS 1923 MIRKÓW
0:4
Przyszłość Włochy
Jedność Żabieniec
1:2
FC Lesznowola
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:3
UKS Tarczyn
KS II Raszyn
3:4
Ursus II Warszawa
MKS II Piaseczno
7:0
AP Progres Warszawa
KS City Wilanów
2:1
Perła Złotokłos
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
Pauza
Perła Złotokłos
3:1
MKS II Piaseczno
SEMP Ursynów
1:2
Jedność Żabieniec
Przyszłość Włochy
0:1
KS City Wilanów
UKS Tarczyn
3:5
RKS 1923 MIRKÓW
AP Progres Warszawa
0:6
KS II Raszyn
FC Lesznowola
5:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
STF Champion Warszawa
2:0
Sarmata Warszawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS 1923 MIRKÓW
1:1
FC Lesznowola
Jedność Żabieniec
4:0
STF Champion Warszawa
MKS II Piaseczno
3:0
Przyszłość Włochy
KS II Raszyn
5:2
Perła Złotokłos
Ursus II Warszawa
6:0
AP Progres Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:2
SEMP Ursynów
KS City Wilanów
0:2
UKS Tarczyn
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Progres Warszawa
Pauza
SEMP Ursynów
3:3
RKS 1923 MIRKÓW
Przyszłość Włochy
6:2
KS II Raszyn
Sarmata Warszawa
0:7
Jedność Żabieniec
UKS Tarczyn
2:3
MKS II Piaseczno
STF Champion Warszawa
0:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Perła Złotokłos
0:1
Ursus II Warszawa
FC Lesznowola
1:3
KS City Wilanów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Pauza
Jedność Żabieniec
AP Progres Warszawa
0:5
Perła Złotokłos
MKS II Piaseczno
2:1
FC Lesznowola
RKS 1923 MIRKÓW
3:4
STF Champion Warszawa
KS II Raszyn
8:1
UKS Tarczyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
5:2
Sarmata Warszawa
Ursus II Warszawa
1:0
Przyszłość Włochy
KS City Wilanów
4:1
SEMP Ursynów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Złotokłos
Pauza
SEMP Ursynów
0:1
MKS II Piaseczno
Przyszłość Włochy
2:1
AP Progres Warszawa
Sarmata Warszawa
0:2
RKS 1923 MIRKÓW
Jedność Żabieniec
4:2
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
FC Lesznowola
2:2
KS II Raszyn
UKS Tarczyn
1:1
Ursus II Warszawa
STF Champion Warszawa
2:1
KS City Wilanów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Złotokłos
2:3
Przyszłość Włochy
AP Progres Warszawa
2:2
UKS Tarczyn
RKS 1923 MIRKÓW
1:1
Jedność Żabieniec
MKS II Piaseczno
2:2
STF Champion Warszawa
KS II Raszyn
2:4
SEMP Ursynów
Ursus II Warszawa
6:0
FC Lesznowola
KS City Wilanów
3:3
Sarmata Warszawa
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
Pauza
STF Champion Warszawa
2:1
KS II Raszyn
UKS Tarczyn
0:6
Perła Złotokłos
SEMP Ursynów
2:1
Ursus II Warszawa
Jedność Żabieniec
3:0
KS City Wilanów
FC Lesznowola
2:2
AP Progres Warszawa
Sarmata Warszawa
1:1
MKS II Piaseczno
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:3
RKS 1923 MIRKÓW
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
RKS 1923 MIRKÓW
Pauza
FC Lesznowola
1:4
Perła Złotokłos
Jedność Żabieniec
3:0*
MKS II Piaseczno
UKS Tarczyn
2:6
Przyszłość Włochy
Sarmata Warszawa
0:3
KS II Raszyn
SEMP Ursynów
1:0
AP Progres Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:5
KS City Wilanów
STF Champion Warszawa
4:1
Ursus II Warszawa
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Tarczyn
Pauza
Przyszłość Włochy
0:4
FC Lesznowola
MKS II Piaseczno
3:0*
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
AP Progres Warszawa
2:5
STF Champion Warszawa
Perła Złotokłos
3:0
SEMP Ursynów
Ursus II Warszawa
4:0
Sarmata Warszawa
KS II Raszyn
2:2
Jedność Żabieniec
KS City Wilanów
1:2
RKS 1923 MIRKÓW
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS City Wilanów
Pauza
FC Lesznowola
0:2
UKS Tarczyn
Jedność Żabieniec
1:2
Ursus II Warszawa
RKS 1923 MIRKÓW
6:5
MKS II Piaseczno
STF Champion Warszawa
3:0
Perła Złotokłos
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:4
KS II Raszyn
Sarmata Warszawa
8:3
AP Progres Warszawa
SEMP Ursynów
3:3
Przyszłość Włochy
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
FC Lesznowola
Pauza
Przyszłość Włochy
2:3
STF Champion Warszawa
KS II Raszyn
0:2
RKS 1923 MIRKÓW
AP Progres Warszawa
1:2
Jedność Żabieniec
Perła Złotokłos
5:0
Sarmata Warszawa
MKS II Piaseczno
1:1
KS City Wilanów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:5
Ursus II Warszawa
UKS Tarczyn
2:2
SEMP Ursynów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS II Piaseczno
Pauza
STF Champion Warszawa
4:0
UKS Tarczyn
KS City Wilanów
2:2
KS II Raszyn
SEMP Ursynów
3:1
FC Lesznowola
Jedność Żabieniec
0:1
Perła Złotokłos
Sarmata Warszawa
0:1
Przyszłość Włochy
RKS 1923 MIRKÓW
1:1
Ursus II Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:0
AP Progres Warszawa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
SEMP Ursynów
Pauza
FC Lesznowola
0:2
STF Champion Warszawa
Przyszłość Włochy
1:3
Jedność Żabieniec
UKS Tarczyn
2:0
Sarmata Warszawa
KS II Raszyn
5:2
MKS II Piaseczno
Perła Złotokłos
9:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Ursus II Warszawa
2:3
KS City Wilanów
AP Progres Warszawa
2:4
RKS 1923 MIRKÓW
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Raszyn
Pauza
Jedność Żabieniec
5:1
UKS Tarczyn
KS City Wilanów
5:1
AP Progres Warszawa
RKS 1923 MIRKÓW
1:2
Perła Złotokłos
Sarmata Warszawa
3:1
FC Lesznowola
SEMP Ursynów
2:3
STF Champion Warszawa
MKS II Piaseczno
4:1
Ursus II Warszawa
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
0:7
Przyszłość Włochy
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
STF Champion Warszawa
Pauza
FC Lesznowola
0:2
Jedność Żabieniec
SEMP Ursynów
2:0
Sarmata Warszawa
Przyszłość Włochy
2:0
RKS 1923 MIRKÓW
AP Progres Warszawa
2:1
MKS II Piaseczno
UKS Tarczyn
3:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Perła Złotokłos
3:2
KS City Wilanów
Ursus II Warszawa
6:2
KS II Raszyn
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Ursus II Warszawa
Pauza
Jedność Żabieniec
7:1
SEMP Ursynów
MKS II Piaseczno
0:4
Perła Złotokłos
Sarmata Warszawa
1:2
STF Champion Warszawa
KS II Raszyn
2:0
AP Progres Warszawa
RKS 1923 MIRKÓW
2:0
UKS Tarczyn
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
1:5
FC Lesznowola
KS City Wilanów
4:3
Przyszłość Włochy
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Sarmata Warszawa
Pauza
FC Lesznowola
4:2
RKS 1923 MIRKÓW
Przyszłość Włochy
2:3
MKS II Piaseczno
Perła Złotokłos
10:0
KS II Raszyn
UKS Tarczyn
2:4
KS City Wilanów
AP Progres Warszawa
2:1
Ursus II Warszawa
SEMP Ursynów
3:0
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
STF Champion Warszawa
4:2
Jedność Żabieniec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Progres Warszawa
Pauza
KS II Raszyn
1:3
Przyszłość Włochy
KS City Wilanów
2:3
FC Lesznowola
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:6
STF Champion Warszawa
RKS 1923 MIRKÓW
2:3
SEMP Ursynów
Jedność Żabieniec
2:2
Sarmata Warszawa
Ursus II Warszawa
5:0
Perła Złotokłos
MKS II Piaseczno
2:2
UKS Tarczyn
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Żabieniec
Pauza
FC Lesznowola
3:1
MKS II Piaseczno
Przyszłość Włochy
0:2
Ursus II Warszawa
Sarmata Warszawa
0:3*
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
UKS Tarczyn
2:6
KS II Raszyn
Perła Złotokłos
8:3
AP Progres Warszawa
STF Champion Warszawa
5:1
RKS 1923 MIRKÓW
SEMP Ursynów
6:2
KS City Wilanów
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Perła Złotokłos
Pauza
KS II Raszyn
3:2
FC Lesznowola
RKS 1923 MIRKÓW
3:3
Sarmata Warszawa
AP Progres Warszawa
1:2
Przyszłość Włochy
Ursus II Warszawa
6:0
UKS Tarczyn
MKS II Piaseczno
5:3
SEMP Ursynów
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
2:5
Jedność Żabieniec
KS City Wilanów
0:5
STF Champion Warszawa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
Pauza
Jedność Żabieniec
0:3
RKS 1923 MIRKÓW
Przyszłość Włochy
0:2
Perła Złotokłos
UKS Tarczyn
4:2
AP Progres Warszawa
STF Champion Warszawa
5:0
MKS II Piaseczno
Sarmata Warszawa
1:2
KS City Wilanów
FC Lesznowola
1:4
Ursus II Warszawa
SEMP Ursynów
7:1
KS II Raszyn
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Przyszłość Włochy
Pauza
AP Progres Warszawa
1:5
FC Lesznowola
RKS 1923 MIRKÓW
3:1
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki
KS II Raszyn
4:2
STF Champion Warszawa
MKS II Piaseczno
0:5
Sarmata Warszawa
KS City Wilanów
6:5
Jedność Żabieniec
Perła Złotokłos
0:0
UKS Tarczyn
Ursus II Warszawa
5:0
SEMP Ursynów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości