Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
JKS Jarosław
Wolny los
TOMPAWEX Obice
Wolny los
WKS Śląsk Futsal Wrocław
Wolny los
AZS PW Warszawa
Wolny los
Hemako Sztutowo
Wolny los
FC Luxbor Pyskowice
Wolny los
Futsal Świecie
17:2
AZS UMK Toruń
Kia Łowicz
5:0
Gatta Active Zduńska Wola
Adampol Team
2:4
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka
AZS SGGW Warszawa
6:2
AZS AWF Warszawa
Prawobrzeże Świnoujście
1:8
KKF Automobile Torino Konin
OSiR Krosno Odrzańskie
5:2
AZS AWF Profi Sport Wrocław
Łużyce Lubań
2:6
Mundial Żary
KP Wooden Villa Września
5:4
Futsal Gostyń
Calcio Wągrowiec
6:4
Beniaminek 03 Starogard Gdański
KF Stal Mielec
5:0
KS Zaczernie Futsal Team
Zdrowie Garwolin
5:0
MOKS II Słoneczny Stok Białystok
Gigusie Korsze
4:4   k. 3 : 4
Bonito Helios Białystok
Olimp Team Kamienica
0:7
Eurobus Przemyśl
ANJ Ząbkowski Niemodlin
5:0
MTS Knurów
BSF Busko-Zdrój
9:1
GKS II Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
GSM Nasz Dom Ruda Śląska
6:3
KU AZS UZ Zielona Góra
1/32
Data Gospodarze Wynik Goście
BSF Busko-Zdrój
0:3
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Orlik Mosina
5:6
Credo Futsal Piła
ANJ Ząbkowski Niemodlin
3:5
Come-on Kobierzyce
Santos Białystok
5:5   k. 3 : 2
Podkowa Teqball Club
JKS Jarosław
4:6
Heiro Rzeszów
Futsal Świecie
3:2
Dragon Bojano
Caffaro Futsal Kazimierza Wielka
0:5
AZS UEK Kraków
FC Luxbor Pyskowice
1:10
Piast Gliwice
KS Sośnica Gliwice
4:5
Górnik Polkowice Futsal
Mundial Żary
2:10
Clearex Chorzów
KKF Automobile Torino Konin
3:5
FC Toruń
Zdrowie Garwolin
2:11
AZS UW Darkomp Wilanów
TOMPAWEX Obice
3:9
BSF ABJ Bochnia
Calcio Wągrowiec
5:6
AZS UG Gdańsk Futsal
AZS PW Warszawa
0:4
Legia Futsal Warszawa
Chełmża Futsal Team
4:8
Red Devils FC Chojnice
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
3:1
Dynamik Toruń
TAFToruń
6:3
KS Gniezno
GSM Nasz Dom Ruda Śląska
6:7
GKS Futsal Tychy
Kia Łowicz
8:5
FC 10 Zgierz
KF Stal Mielec
4:5
ZKS Unia Tarnów
OSiR Krosno Odrzańskie
6:4
Gwiazda Ruda Śląska
WKS Śląsk Futsal Wrocław
4:11
Gredar Futsal Team Brzeg
KP Wooden Villa Września
0:5
Team Lębork
Futsal Szczecin
4:9
GI Malepszy Futsal Leszno
Bonito Helios Białystok
7:6
MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
8:5
Dreman Futsal Opole Komprachcice
Eurobus Przemyśl
5:2
GKS Ekom Invex Remedies Futsal Nowiny
AZS SGGW Warszawa
0:2
KS Constract Lubawa
Futbalo Białystok
3:6
Widzew Łódź
Hemako Sztutowo
1:4
Red Dragons Pniewy
AZS UŚ Katowice
0:5
Rekord Bielsko-Biała
1/16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Futsal Tychy
2:4
ZKS Unia Tarnów
TAFToruń
2:9
Team Lębork
OSiR Krosno Odrzańskie
0:6
Gredar Futsal Team Brzeg
Kia Łowicz
3:10
Clearex Chorzów
Come-on Kobierzyce
2:4
Górnik Polkowice Futsal
Futsal Świecie
4:7
Red Dragons Pniewy
Bonito Helios Białystok
0:3
Legia Futsal Warszawa
Santos Białystok
1:5
AZS UW Darkomp Wilanów
We-Met Futsal Club Kamienica Królewska
2:3
AZS UG Gdańsk Futsal
Heiro Rzeszów
4:2
Luxiona AZS UMCS Lublin Futsal Team
Credo Futsal Piła
0:7
KS Constract Lubawa
Eurobus Przemyśl
3:4
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
AZS UEK Kraków
1:5
Piast Gliwice
Red Devils FC Chojnice
3:4
GI Malepszy Futsal Leszno
Widzew Łódź
3:2
FC Toruń
BSF ABJ Bochnia
- : -
Rekord Bielsko-Biała
1/8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
- : -
Red Dragons Pniewy
AZS UG Gdańsk Futsal
- : -
Legia Futsal Warszawa
Team Lębork
- : -
GI Malepszy Futsal Leszno
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie
- : -
Piast Gliwice
Górnik Polkowice Futsal
- : -
Gredar Futsal Team Brzeg
Widzew Łódź
- : -
KS Constract Lubawa
ZKS Unia Tarnów
- : -
Clearex Chorzów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości