Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
2:3
KS Gniezno
FC KJ Toruń
6:0
Zawisza WNS Malwee Rzgów
KS Constract Lubawa
1:1
Unisław Team PBDI
DTS Helios Białystok
2:1
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Politechnika Gdańska
4:1
TAF Unikat Toruń
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
0:2
DTS Helios Białystok
KS Gniezno
1:2
Politechnika Gdańska
KS Constract Lubawa
0:5
FC KJ Toruń
Unisław Team PBDI
2:2
TAF Unikat Toruń
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:1
AZS UW Darkomp Wilanów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
FC KJ Toruń
3:0
Unisław Team PBDI
DTS Helios Białystok
1:1
KS Constract Lubawa
TAF Unikat Toruń
0:3
KS Gniezno
Politechnika Gdańska
3:3
MOKS Słoneczny Stok Białystok
AZS UW Darkomp Wilanów
7:2
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
FC KJ Toruń
6:0
DTS Helios Białystok
KS Constract Lubawa
3:3
AZS UW Darkomp Wilanów
Unisław Team PBDI
6:7
KS Gniezno
MOKS Słoneczny Stok Białystok
8:3
TAF Unikat Toruń
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:8
Politechnika Gdańska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
1:6
FC KJ Toruń
Politechnika Gdańska
3:3
KS Constract Lubawa
KS Gniezno
6:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
DTS Helios Białystok
2:2
Unisław Team PBDI
TAF Unikat Toruń
8:4
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
FC KJ Toruń
8:5
Politechnika Gdańska
KS Constract Lubawa
1:1
TAF Unikat Toruń
DTS Helios Białystok
4:2
AZS UW Darkomp Wilanów
Unisław Team PBDI
3:4
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:6
KS Gniezno
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
7:3
KS Constract Lubawa
TAF Unikat Toruń
1:4
FC KJ Toruń
Politechnika Gdańska
4:0
DTS Helios Białystok
AZS UW Darkomp Wilanów
9:2
Unisław Team PBDI
MOKS Słoneczny Stok Białystok
6:2
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
1:3
Politechnika Gdańska
FC KJ Toruń
4:1
KS Gniezno
KS Constract Lubawa
3:1
MOKS Słoneczny Stok Białystok
DTS Helios Białystok
2:2
TAF Unikat Toruń
Unisław Team PBDI
2:5
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
4:1
DTS Helios Białystok
MOKS Słoneczny Stok Białystok
3:3
FC KJ Toruń
TAF Unikat Toruń
5:8
AZS UW Darkomp Wilanów
Politechnika Gdańska
2:4
Unisław Team PBDI
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:3
KS Constract Lubawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
3:2
AZS UW Darkomp Wilanów
Unisław Team PBDI
3:3
KS Constract Lubawa
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:1
DTS Helios Białystok
Zawisza WNS Malwee Rzgów
2:6
FC KJ Toruń
TAF Unikat Toruń
5:4
Politechnika Gdańska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
4:2
MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC KJ Toruń
6:2
KS Constract Lubawa
TAF Unikat Toruń
4:5
Unisław Team PBDI
Politechnika Gdańska
2:2
KS Gniezno
DTS Helios Białystok
8:4
Zawisza WNS Malwee Rzgów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
3:2
TAF Unikat Toruń
KS Constract Lubawa
2:1
DTS Helios Białystok
Unisław Team PBDI
3:7
FC KJ Toruń
MOKS Słoneczny Stok Białystok
2:4
Politechnika Gdańska
Zawisza WNS Malwee Rzgów
1:10
AZS UW Darkomp Wilanów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
8:2
Unisław Team PBDI
AZS UW Darkomp Wilanów
2:1
KS Constract Lubawa
DTS Helios Białystok
0:4
FC KJ Toruń
Politechnika Gdańska
5:4
Zawisza WNS Malwee Rzgów
TAF Unikat Toruń
3:6
MOKS Słoneczny Stok Białystok
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
3:5
TAF Unikat Toruń
FC KJ Toruń
5:3
AZS UW Darkomp Wilanów
KS Constract Lubawa
5:4
Politechnika Gdańska
Unisław Team PBDI
3:3
DTS Helios Białystok
MOKS Słoneczny Stok Białystok
5:3
KS Gniezno
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gniezno
10:3
Zawisza WNS Malwee Rzgów
MOKS Słoneczny Stok Białystok
4:4
Unisław Team PBDI
TAF Unikat Toruń
5:1
KS Constract Lubawa
AZS UW Darkomp Wilanów
0:3
DTS Helios Białystok
Politechnika Gdańska
3:8
FC KJ Toruń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Constract Lubawa
2:3
KS Gniezno
Zawisza WNS Malwee Rzgów
4:7
MOKS Słoneczny Stok Białystok
FC KJ Toruń
3:0
TAF Unikat Toruń
DTS Helios Białystok
0:5
Politechnika Gdańska
Unisław Team PBDI
4:5
AZS UW Darkomp Wilanów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza WNS Malwee Rzgów
5:4
Unisław Team PBDI
KS Gniezno
7:4
FC KJ Toruń
MOKS Słoneczny Stok Białystok
7:2
KS Constract Lubawa
TAF Unikat Toruń
2:2
DTS Helios Białystok
Politechnika Gdańska
3:7
AZS UW Darkomp Wilanów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
AZS UW Darkomp Wilanów
7:1
TAF Unikat Toruń
FC KJ Toruń
2:1
MOKS Słoneczny Stok Białystok
KS Constract Lubawa
3:2
Zawisza WNS Malwee Rzgów
DTS Helios Białystok
2:3
KS Gniezno
Unisław Team PBDI
2:1
Politechnika Gdańska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości