Wznawiamy treningi

W poniedziałek 27 lipca Akademiczki wznowiły treningi. Pierwszy etap przygotowań do sezonu 2015/2016 to treningi na obiektach własnych i sparing, ale już w ostatni dzień lipca, drużyna wyjeżdża na 10-dniowe zgrupowanie do Żegociny, gdzie oprócz jednostek treningowych zaplanowano dodatkowo 3 sparingi. Po przyjeździe ze zgrupowania, przygotowania zakończy sparing 16 sierpnia, który nasze zawodniczki rozegrają z I-ligowym Stomilem Visacom Olsztyn.

Już wiemy, że pierwszy mecz nowego sezonu rozegrany będzie na własnym boisku 23 sierpnia (niedziela) o godz. 14:00 z UMKS Zgierz, serdecznie zapraszamy. Cały terminarz II ligi gr. łódzkiej dostępny na naszej stronie.

Zanim jednak rozpoczniemy ligowe zmagania, drużynę czeka wiele przygotowań i ciekawych wydarzeń. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony i Facebookowego profilu, gdzie na bieżąco, będą zamieszczane wszystkie ważne newsy.