Razem w Walce z Rakiem Piersi

Niedzielnym meczem Ekstraligi Futsalu rozpoczęliśmy wspieranie akcji "Razem w Walce z Rakiem Piersi". Nasz klub staje się oficjalnym patronem tej szczytnej akcji i będzie brał udział w promowaniu istniejących możliwości działań profilaktycznych i badań wczesnego wykrywania raka piersi. Chcemy przekonać kobiety do regularnych badań wczesnego wykrywania raka piersi i aktywnego trybu życia. Pragniemy, aby dzięki tej akcji wśród kobiet podniosła się świadomość konieczności badań profilaktycznych wczesnego wykrywania raka piersi i doprowadziła do znacznego zmniejszenia umieralności na raka piersi z powodu zbyt późnego rozpoczęcia leczenia.

Ponadto 6-14 czerwca 2015 r., podczas Dni Przyjaciół Piłki Nożnej, rozegramy mecz pod hasłem „Razem wygrywamy z rakiem piersi", będzie to jeden z wielu rozegranych w tym czasie spotkań pod tym hasłem, promujących całą akcję.

Pokażmy rakowi piersi "Różową Kartkę Życia"