Podział punktów

Dargfil podzielił się punktami z AZS Uniwersytetu Warszawskiego i w Tomaszowie Mazowieckim po wyrównanym spotkaniu padł remis. W pierwszej części spotkania gra toczyła się głównie w strefie środkowej, a więcej korzystnych sytuacji stworzyły sobie piłkarki Dargfilu. Dla Akademiczek, w najkorzystniejszych sytuacjach, minimalnie spóźniona do podania Marty Walczak była Marlena Smolińska i piłkę wyłapała Anna Strawa, a najlepszą okazję do zdobycia, gola po podaniu Doroty Wierzbickiej miała Aleksandra Mielniczuk, ale piłka spadła tylko na górną siatkę bramki. W końcówce pierwszej połowy gospodynie kilkakrotnie wykonywały rzuty wolne, ale pewnie zagrała defensywa i do przerwy żadna z piłkarek nie wpisała się na listę strzelczyń.

Druga część gry rozpoczęła się od ataków gospodyń, które w przerwie otrzymały wyraźną reprymendę od trenera. Akademiczki wyglądały słabo i wydawało się, że kwestią czasu będzie gol dla gospodyń. Trener AZS zdecydowała się na potrójną zmianę i od 64 minuty spotkania na boisku pojawiły się Adrianna Kozerska, Jagoda Stokowiec i Joanna Trzcińska. Zmiany przyniosły pożądany efekt i to Akademiczki stały się stroną przeważającą. Drugi oddech złapała Aleksandra Mielniczuk, która uczestniczyła niemal we wszystkich akcjach ofensywnych i defensywnych swojego zespołu. Pewnie grała defensywa Akademiczek. W najgroźniejszej sytuacji piłkę z rąk interweniującej Zuzanny Nikisz wybiła napastniczka gospodyń, jednak zmierzającą do pustej bramki futbolówkę wybiła Marta Walczak. Dla AZSu sytuacji bramkowych nie wykorzystały Joanna Trzcińska, Jagoda Stokowiec i mocno poobijana w końcówce Marlena Smolińska. Ostatnie minuty meczun należały do Akademiczek i należy zaznaczyć, że zespół z Tomaszowa Mazowieckiego dużo zawdzięcza dobrze dysponowanej bramkarce, która interweniując również poza polem karnym, kilkakrotnie uratowała swój zespół od straty gola. Ostatecznie obie bramkarki zachowały czyste konto i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. Wynik spotkania nie satysfakcjonuje żadnej ze stron. Teraz Akademiczki czeka równie ważna przeprawa – mecz z zespołem SMS II Łodź.